Mnóstwo nowych nazwisk w obsadzie czwartego sezonu “Stranger Things”

Data:

Do obsady czwartego sezonu “Stranger Things” dołączyło mnóstwo nowych nazwisk. Wśród aktorów debiutujących w projekcie znajdą się między innymi Robert Englund i Tom Wlaschiha.

Oprócz Roberta Englunda, odtwórcy roli Freddy’ego Kruegera z serii “Koszmar z ulicy wiązów” i Toma Wlaschihy wcielającego się w postać Jaqena H’ghara w “Grze o tron”, w czwartym sezonie “Stranger Things” zobaczymy również Jamiego Campbella Bowera (“Zmierzch: Przed świtem”, “Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”) , Eduarda Franco (“Męska paczka”, “Szkoła melanżu”), Josepha Quinna (“Howards End”, “Katarzyna Wielka”), Shermana Augustusa (“Tina”, “Mexican”), Masona Dye’a (“Śmiertelne wybawienie”, “Zaginiony syn”) oraz Nikolę Djuricko (“World War Z”, “Geniusz”). 

Englund wcieli się w rolę Victora Creela, szalonego i niebezpiecznego mężczyzny przebywającego w szpitalu psychiatrycznym. W latach 50. dopuścił się on makabrycznego morderstwa. Wlaschiha zagra rosyjskiego strażnika Dmitriego, który nawiąże bliską więź z Hopperem. 

Bohaterem granym przez Bowera będzie empatyczny mężczyzna pracujący w szpitalu psychiatrycznym, zmęczony obserwowaną każdego dnia brutalnością świata. Franco został obsadzony w roli beztroskiego dostawcy pizzy, który zaprzyjaźni się z Jonathanem. Quinn zagra fana muzyki metalowej - prowadzi on klub “Dungeons & Dragons”, wokół którego ma się kręcić fabuła nowych odcinków serialu. To właśnie jego postać znajdzie się w przerażającym epicentrum tajemnicy nadchodzącego sezonu. Augustus pojawi się na ekranie jako porucznik zdeterminowany do walki ze złem czającym się w Hawkins. Dye wcieli się w przystojnego sportowca, natomiast Djuricko - rosyjskiego szmuglera. 

Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły nadchodzącego sezonu “Stranger Things”. Wypuszczony w lutym teaser mówi nam jedynie, że grany przez Davida Harboura Hopper przeżył finał ostatniego sezonu i więziony jest w Związku Radzieckim. 

Zdjęcia do serialu opóźniły się z powodu pandemii. Zagraniczne media donoszą jednak, że od miesiąca twórcy pracują już nad produkcją. Oficjalna data premiery czwartego sezonu “Stranger Things” wciąż jednak pozostaje tajemnicą. 

Źródło:

https://variety.com/2020/tv/news/stranger-things-robert-englund-game-of-thrones-star-season-4-cast-1234836675/