Owen Wilson gwiazdą kolejnego projektu Disneya

Data:

Wygląda na to, że Owen Wilson bardzo sobie ceni współpracę z Disneyem. Po występie w serialu “Loki”, aktor postanowił dołączyć do obsady realizowanego przez studio filmu “Haunted Mansion”.

Film będzie historią pozbawionego radości życia wdowca, który wraz z dziećmi postanawia przeprowadzić się do pewnej rezydencji. Dziwne wydarzenia związane z nowym domem szybko wskrzeszają w bohaterze utraconą przed laty wiarę w zjawiska paranormalne. 

Poza Wilsonem (“Grand Budapest Hotel”, “Cudowny chłopak”) na ekranie zobaczymy także Tiffany Haddish (“Laski na gigancie”, “Królowe zbrodni”) oraz LaKeitha Stanfielda (“Przepraszam, że przeszkadzam”, “Nieoszlifowane diamenty”). 

Za kamerą stanie Justin Simien (“Drodzy biali ludzie”, “Bad Hair”). Scenariusz napisała natomiast Katie Dippold (“Gorący towar”, “Babskie wakacje”). Produkować będą Dan Lin i Jonathan Eirich, którzy wcześnie wyprodukowali wspólnie wysokobudżetowe widowisko “Aladyn”. 

Zdjęcia do filmu mają ruszyć już w październiku i będą kręcone w Atlancie. 

Źródło:

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/owen-wilson-to-star-in-disneys-haunted-mansion-movie-tiffany-haddish-lakeith-stanfield-1235009953/