Pierwszy zwiastun filmu o Bee Gees

Data:

W internecie pojawił się zwiatun filmu dokumentalnego poświęconego zespołowi Bee Gees zatytułowanego "The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart". Prezentujemy go poniżej.

W ten sposób prezentuje się zwiastun filmu o legendarnym brytyjskim zespole:

Bee Gees to muzyczny zespół założony na przełomie lat 50. i 60. przez trójkę braci Gibb. Zakończyli swoją karierę w 2003 roku, gdy zmarł Maurice. Przez pół wieku swojej twórczości stworzyli ponad tysiąc piosenek, z których wiele do dziś króluje na tanecznych parkietach.

Już za parę tygodni będziemy mieli okazję poznać bliżej ich historię. Dokładnie 12 grudnia będzie miał premierę dokumentalny film "The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart". Patrząc jak wypowiada się o swoim dziele jego twórca, reżyser Frank Marshall, możemy liczyć na prawdziwą gratkę dla muzycznych fanów. Marshall powiedział, że "Podobnie jak wielu fanów na całym świecie, kochałem muzykę grupy Bee Gees przez całe swoje życie. Trwająca dwa lata praca nad odkrywaniem ich niesamowitych instynktów twórczych, humoru, lojalności i pełnej skarbów muzyki, była wspaniałą przygodą."

Film ma opowiedzieć o tryumfach, ale także przeszkodach z jakimi musiał się mierzyć zespół braci Gibb. Co ważne w przypadku takich produkcji nie zabraknie w nich utworów Bee Gees. Pora szykować się na prawdziwie muzyczny seans.