Polskie "Romeo i Julia" w zwiastunie "Krime Story. Love Story".

Data:

Pojawił się zwiastun komedii gangsterskiej "Krime Story. Love Story" w reżyserii Michała Węgrzyna. Scenariusz powstał na podstawie powieści Marcina Gutkowskiego. 

"Krime Story. Love story" to komedia gangsterska twórców filmu "Proceder". Fabuła jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisanymi w książce rapera Marcina "Kali" Gutkowskiego. Twórcy zapowiadają, że ich dzieło ma być współczesną ekranizacją "Romea i Julii".

Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia dzięki, której mają zarobić naprawdę duże pieniędze. Wspólnie ustalają, że będzie to ich ostatnia akcja, która ustawi ich na całe życie. "Życie" napisze jednak zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Uczucia wszystko skomplikują i nawet taki facet jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

Na ekranie zobaczymy m.in. Cezarego Łukaszewicza, Michała Koterskiego, Wiktorię Gąsiewską, Malgorzatę Kożuchowską, Jana Frycza, Cezarego Żaka czy Agnieszkę Więdłochę. Za kamerą stanie Michał Węgrzyn, czyli reżyser "Procederu" czy "Gierka", który będzie również współodpowiedzialny za scenariusz. 

Premiera 18 lutego, a już teraz prezentujemy zwiastun produkcji: