Powstaną "Różowe lata 90". Powracają Red i Kitty Formanowie

Data:

Spin-off "Różowych lat 70" - "That '90s" powstanie dla Netflixa. Kurtwood Smith oraz Debra Jo Rupp powrócą jako Red i Kitty Formanowie.

"Różowe lata 70" to jeden z popularniejszych sitcomów, który był emitowany na przełomie wieków, stając się trampoliną do wielkiej kariery dla Ashtona Kutchera czy Mili Kunis.

Ośmiosezonowa produkcja opowiadała o życiu i losach kilku nastolatków z Point Place w Wisconsin w drugiej połowie lat 70. Głównym bohaterem był Eric Forman (w tej roli Topher Grace), który mieszkał pod twardą dyscypliną swoich rodziców Reda i Kitty. Obok Formanów zamieszkiwała rodzina Pinciotti, w skład której wchodzi dziewczyna Erica - Donna (Laura Prepon). Resztę grupy tworzyli: Fez (Wilmer Valderrama) - student z wymiany zagranicznej, Jackie Burkhart (Mila Kunis), solidnie nierozgarnięty Michael Kelso (Ashton Kutcher) oraz Steven Hyde (Danny Masterson), węszący dookoła rządowe spiski.

Serial skupiał się na codziennym życiu, przyjaźniach i przemyśleniach nastolatków (oraz ich rodziców).

Teraz, 15 lat po zakończeniu serialu Netflix dał zielone światło na kontynuację. Oficjalnie poinformowano, że na platformie pojawi się 10-odcinkowy "That '90s", czyli zachowując logikę wcześniejszych tłumaczeń - "Różowe lata 90".

Z pewnością na ekranie zobaczymy Kurtwooda Smitha oraz Debrę Jo Rupp, którzy ponownie wcielą się w Reda i Kitty Formanów. Akcja będzie rozgrywać się w Wisconsin w latach 90, gdzie na wakacje do Fromanów przyjdzie Leia Forman, córka Erica i Donny. Pod czujnym okiem dziadków  będzie zacieśniać więzi z nową generacją dzieciaków z Point Place.

Nie wiadomo czy powrót na ekran zaliczą członkowie nastoletniej grupy, ale oczekuje się, że przynajmniej część z nich pojawi się chociaż gościnnie.