Powstanie film o Beacie Kozidrak. Oto 6 aktorek (i jeden bonus), które mogłyby zagrać piosenkarkę

Data:

W piątek gruchnęła wiadomość, że Piotr Domalewski („Cicha noc”) i producenci m.in. „Ostatniej rodziny” pracują na biografią Beaty Kozidrak. Informacje potwierdziła główna zainteresowana. Tymczasem my przygotowaliśmy subiektywny przegląd aktorek, które mogłyby wcielić się w legendę polskiej piosenki.

„Mam dla Was ogromną niespodziankę̨! Powstanie o mnie film!!! Reżyserem i współscenarzystą projektu będzie twórca „Cichej nocy”, Piotr Domalewski, a producentami Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham. Myślę̨, ze moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie! Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki. To się dzieje naprawdę. Jestem bardzo podekscytowana!!! Trzymajcie kciuki”, napisała Beata Kozidrak na swoim profilu na Inatagramie.

O ile są to początkowe fazy produkcji i na ogłoszenie obsady przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, postanowiliśmy przygotować subiektywny przegląd aktorek, którego mogłyby wcielić się w wokalistkę Bajmu. Dorzucamy jeden bonus z przymrużeniem oka.

Zdecydowaliśmy się na wybór gwiazd młodszego pokolenia, zakładając, że życiorys Kozidrak zostanie pokazany od początku jej przygody z polską sceną muzyczną.

Joanna Kulig

Joanna Kulig ma spore szanse na angaż w filmie. Aktorka jest niezwykle uzdolniona muzycznie i ma przepiękną barwę głosu, co z pewnością pozwoliłoby jej wykonać największe hity Bajmu. Kulig kilka razy udowodniła, że ma talent komediowy, a także dramatyczny.

Michalina Olszańska

Michalina Olszańska to jedna z najbardziej uzdolnionych polskich aktorek, choć bardzo niedoceniona. Olszańska może wizualnie nie przypomina Kozidrak, ale jest prawdziwym ekranowym kameleonem. Potrafi wcielić się w każdą rolę i ma spore doświadczenie międzynarodowe.

Michalina Łabacz

Zadebiutowała w głośnym i mocnym „Wołyniu” Smarzowskiego, ale od tamtej pory jakby wycofała się ze świata filmowego. Filmowa biografia Beaty Kozidrak mogłaby być dla niej okazją do powrotu na wielki ekran, a także sprawdzeniem się w nieco innym repertuarze.

Zofia Wichłacz

Zofia Wichłacz idzie jak burza. Aktorka zwykle wybiera wymagające role. „Miasto 44”, „Zgoda”, „Powidoki” czy serialowej produkcje jak „Belfer” to tylko wycinek jej bogatej filmografii, a warto zaznaczyć, że Wichłacz ma dopiero 25 lat.

Joanna Jarmołowicz

Joanna Jarmołowicz to 26-letnia aktorka, którą zapewne najlepiej znacie z serii „Planeta singli”. Trzeba przyznać, że to właśnie ona wypadła najlepiej w komedii, choć miała trzecioplanową rolę, to jej bohaterka zapada w pamięć. Jarmołowicz ma charyzmę, która przyciąga. Do roli Kozidrak potrzeba jest aktorka, która zawładnie ekranem. Jarmołowicz może to osiągnąć.

Maria Dębska

Marysi Dębskiej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Córka reżyserki Kingi Dębskiej, która kilka lat temu weszła do świata filmowego z przytupem i wciąż utrzymuje swoją mocną pozycję zawodową. Gra coraz więcej, choć zdarza jej się tez udział w komediach romantycznych średnich lotów. Niemniej jednak potrafi wzbudzić zainteresowanie widza.

Bonus:

Ewa Kasprzyk

Gdyby jednak okazało się, że w filmie pojawią się współczesne wątki z życia Kozidrak, nie wyobrażamy sobie, aby mógł ją zagrać ktoś inny. Jedynym i słusznym wyborem jest Ewa Kasprzyk.

 

 

Źródło zdjęć:

https://gfx.antyradio.pl/var/antyradio/storage/images/film/duperele/10-ciekawostek-o-joannie-kulig-28540/2047152-1-pol-PL/Joanna-Kulig-10-ciekawostek-o-gwiezdzie-Zimnej-Wojny_article.jpg

https://cdnpl1.img.sputniknews.com/img/663/25/6632518_0:160:3072:1888_1200x0_80_0_1_43b37c48de418a0c6e2fd2b7058bcbec.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CtI0hM0W8AA8fjQ.jpg

 https://ocdn.eu/images/pulscms/YWQ7MDA_/f0301de78aff6f434aee6e1d08bf1308.jpg

https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-gKmz-YE87-cWtT_jarmolowicz-wbf-eska-cinema-1920x1080-nocrop.jpg

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/CxxktkpTURBXy82MDFjZDc4MDUzNWIxMzQzNmFiNjMxMjJkNmM3ZjVkOS5qcGeRlQMAzQEIzQs5zQZP

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/e5/05/5e9c0ab071cc1_o_full.jpg