Prezentujemy najnowszy zwiastun "Pitbulla" Patryka Vegi

Data:

Seria "Pitbull" powraca w nowej odsłonie. W inetrnecie właśnie pojawił się oficjalny zwiastun kolejnej kinowej części cyklu. 

Gebels z wydziału ds. zabójstw zajmuje się sprawą podłożonego na stacji paliw ładunku wybuchowego, który zabił policyjnego sapera. Śledztwo naprowadza mężczyznę na trop działającego z ramienia przestępczej grupy Pershinga konstruktora bomb i porywacza. Konfrontacja bandyty i policjanta prowadzi do ich regularnej wojny. Od tych wydarzeń mijają lata. W międzyczasie syn Gebelsa, Jarek, wraz z przyjaciółmi, znajduje sposób na szybki zarobek i zaczyna dokonywać włamań do posiadłości bogatych ludzi. W konsekwencji chłopak stawia ojca przed trudnym wyborem: Gebels musi uratować dziecko przed więzieniem albo je do niego wsadzić.  

Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Grabowskiego ("Polityka", "Mayday"), Przemysława Bluszcza ("Szadź", "Banksterzy"), Tomasza Dedeka ("Jak najdalej stąd", "Pętla"), Martę Malikowską ("Ślepnąc od świateł", "Żmijowisko"), Sebastiana Delę ("W głębi lasu", "W lesie dziś nie zaśnie nikt") czy Dawida Czupryńskiego ("Bodo", "Underdog"). 

Nowy "Pitbull" wejdzie do kin 11 listopada. 

Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun filmu:

Źródło: 

https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/pitbull-patryk-vega-nowy-zwiastun-filmu/c8ghtfr?utm_source=kultura.onet.pl_viasg_kultura&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2