Prezentujemy pierwszą zapowiedź 2. sezonu „Locke & Key”

Data:

Wczoraj Netflix pokazał pierwszy zwiastun kontynuacji serialu dla młodzieży „Locke & Key”. W nadchodzących odcinkach czeka wiele nowych kluczy do odnalezienia.

Serial „Locke & Key”, który zadebiutował na platformie streamingowej Netflixa w ubiegłym roku powstał na podstawie komiksu Joe Hilla i Gabriela Rodrígueza. Jest „to historia trójki rodzeństwa, które po tragicznej śmierci ojca przeprowadza się z matką do domu przodków pełnego kluczy dających potężne moce i umiejętności.”

W pierwszej zapowiedzi nadchodzącego sezonu widzimy, że walka Locke’ów z pewnym demonem staje się coraz bardziej zawzięta. A Dodge, który nie jest już sam oprócz wykradania kluczy, postanawia stworzyć nowy, jeszcze bardziej niebezpieczny klucz.

Zgodnie ze zwiastunem w drugim sezonie na ekran powrócą Connor Jessup, Emilia Jones i Jackson Robert Scott jako rodzeństwo Locke, a także Darby Stanchfield jako ich matka. W rolę ulubionej postaci demona znów wcieli się Laysla De Oliveira. W serialu zobaczymy także Aarona Ashmore, Petrice’a Jonesa i Griffina Glucka.

Nowe odcinki trafią na Netflix już 22. października.

Warto zaznaczyć, że streamer zapowiedział już w ubiegłym roku, że powstanie także 3. sezon produkcji.

Źródło: Netflix.pl