Prezentujemy pierwszy zwiastun 3. sezonu „Narcos: Meksyk”

Data:

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź nadchodzącego trzeciego sezonu „Narcos: Meksyk”. Ujawniono także datę premiery i pokazano nowych bohaterów.

„Narcos: Meksyk” początkowo miał być czwartym sezonem kultowego serialu „Narcos” z 2015. roku. Ostatecznie jednak powstał jako seria towarzysząca.

Oficjalny opis nowego sezonu:

„Akcja rozgrywa się w latach 90., kiedy dochodzi do nagłej globalizacji branży narkotykowej. Sezon 3 przedstawia wojnę, która wybuchła po aresztowaniu Felixa (Diego Luna). Gdy nowe niezależne kartele walczą o przetrwanie politycznych wstrząsów i eskalacji przemocy, pojawia się nowe pokolenie meksykańskich królów. Ale w tej wojnie prawda jest główną ofiarą – a każde aresztowanie, czy morderstwo tylko oddala od prawdziwego zwycięstwa…”

Jeśli chodzi o obsadę, możemy spodziewać się kilku zmian. Już jakiś czas temu aktor Diego Luna, który grał głównego bohatera Gallardo w poprzednich sezonach ujawnił, że nie wróci w trzecim sezonie. W serialu po raz pierwszy zobaczymy m.in.: Luisa Gerardo Mendeza w roli policjanta Victora Tapia; Alberto Guerrę jako handlarza narkotyków Ismaela „El Mayo” Zambadę; oraz Luisę Rubino, która wcieli się w młodą dziennikarkę Andreę Nuñez. W dziesięciu nadchodzących odcinkach trzeciego sezonu wystąpią także: Scoot McNairy, José María Yázpik, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa.

Trzeci i ostatni sezon serialu „Narcos: Meksyk” zadebiutuje na platformie Netflix 5. listopada.

Źródło: Collider.com