Prezentujemy zwiastun odnowionej wersji “Ojca chrzestnego III”

Data:

We wrześniu informowaliśmy Was o tym, że Francis Ford Coppola przygotowuje nową wersję “Ojca chrzestnego III”. W końcu się doczekaliśmy. Prezentujemy oficjalny zwiastun filmu “The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone”.

Poza tym, że nowa wersja “Ojca chrzestnego III” może pochwalić się zremasterowanym obrazem i dźwiękiem, jej twórcy przearanżowali szereg scen i ujęć obecnych w pierwszej odsłonie filmu. Zmianie uległa także szata muzyczna dzieła. Jednak, co najważniejsze, trzecia część kultowej trylogii o rodzinie Corleone doczekała się nowego początku i zakończenia. 

Jak twierdzi reżyser, odnowiona odsłona filmu realizuje założenia, które pierwotnie przyświecały Coppoli podczas omawiania końcowej wersji wraz z Mario Puzo, nieżyjącym już autorem literackiego pierwowzoru dzieła. 

“The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone” trafi do ograniczonej dystrybucji kinowej już 4 grudnia bieżącego roku. Film pokazywany będzie w wybranych kinach w Stanach Zjednoczonych. 8 grudnia natomiast zadebiutuje na VOD i płytach Blu-ray. 

Poniżej prezentujemy zwiastun odnowionej wersji dzieła, a także towarzyszący mu plakat. 

 

Źródło:

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/francis-ford-coppola-recutting-godfather-part-iii-for-30th-anniversary

https://deadline.com/2020/09/francis-coppola-godfather-part-iii-recut-limited-december-theatrical-release-1234570031/

https://filmaster.com/profile/newsy/artykul/juz-wkrotce-nowa-wersja-ojca-chrzestnego-iii/?fbclid=IwAR3j3pYs5jaD6Lzj15-IBowd-NXdvRG-gHlFOHc1aN3R-0bBgNvSdLw9MCU