Ralph Fiennes, Ben Kingsley i Dev Patel zagrają u Wesa Andersona

Data:

Wczoraj pojawiły się informacje o tym, że w najnowszej produkcji Wesa Andersona główną rolę zagra Benedict Cumberbatch („Doctor Strange”). Dziś ogłoszono kolejnych członków obsady.

W produkcji Netflixa pojawią się także Ralph Fiennes („Angielski pacjent”), Dev Patel („Slumdog. Milioner z ulicy”) i Ben Kingsley („Gandhi”). Fiennes współpracował już z reżyserem na planie „Grand Budapest Hotel”, ale Patel i Kingsley pojawią się u Andersona po raz pierwszy.

(od lewej) Benedict Cumberbatch, Dev Patel, Ben Kingsley i Ralph Fiennes

Już niedługo przekonamy się, czy reżyser postawi na w większości nowa obsadę, czy na ekranie znów zobaczymy jego ulubieńców.

Przypomnijmy, że ekranizacja „The Wonderful Story of Henry Sugar” Roalda Dahla będzie kolejnym po „Fantastycznym panie lisie” podejściem Andersona do twórczości słynnego pisarza.

„The Wonderful Story of Henry Sugar” to zbiór opowiadań, który jest mieszanką faktów i fikcji. Przedstawia także fragment opowieści o karierze Dahla. „Fantastyczny Pan Lis” z 2009 roku, który powstał na podstawie innej powieści Dahla był jednym z bardziej docenianych filmów Andersona. Miejmy nadzieję, że znów zobaczymy coś ekscytującego.

Źródło: Collider.com