Seks, pieniądze, przemoc i kłamstwa w pełnym zwiastunie "Dziewczyn z Dubaju"

Data:

Do premiery "Dziewczyn z Dubaju" pozostało 1,5 miesiąca. Z tej okazji pojawił się pełen zwiastun produkcji.

"Dziewczyny z Dubaju" mają mieć swoją premierę 26 listopada. Film oparty na książce Piotra Krysiaka, według słów twórców, ma zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnić całą prawdę na temat tzw. "afery dubajskiej", w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu oraz sportu.

Główną bohaterką "Dziewczyn z Dubaju" jest Emi. To młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę.

W obsadzie znaleźli się m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, a także plejada aktorów zagranicznych - Giulio Berutti, Andrea Preti czy Luca Molinari.

Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska.

Na półtora miesiąca przed premierą otrzymaliśmy zwiastun, który prezentuje się tak: