“Something bad is happening in Riverdale“ – zapowiedź 6. sezonu

Data:

Oficjalne konto serialu „Riverdale” udostępniło na YouTube zapowiedź nowych 5. odcinków.

Piąty sezon dopiero co się zakończył, a twórcy już zapowiadają szybki powrót bohaterów. W Internecie pojawiła się zapowiedź szóstego sezonu. Nowe 5. odcinków będzie dostępne na platformie The CW już 16. listopada bieżącego roku.

Biorą pod uwagę, że w przypadku poprzednich sezonów, odcinek na polskim Netflixie pojawiał się dzień po premierze na The CW, możemy spodziewać się, że już za miesiąc będziemy mogli śledzić kolejne przygody szalonych bohaterów.

Warto zaznaczyć, że w 5. sezonie serialu, którego ostatni odcinek zadebiutował na Netflixie 4 dni temu, wydarzyło się wiele interesujących rzeczy…

Riverdale otrzymało prawa miejskie, a radą miasta zostali Toni Topaz (Vanessa Morgan), Alice Cooper (Mädchen Amick), Frank Andrews (Ryan Robbins), Tabitha Tate (Erinn Westbrook). Natomiast wygnany z miasta Hiram Lodge (Mark Consuelos) podłożył ładunek wybuchowy w domu Archie’go (K.J. Apa) i po wybuchu bomby wyjechał z Riverdale. Cheryl Blossom (Madelaine Petsch) w celu pomszczenia śmierci jednego ze swych przodków, powtórzyła klątwę rzuconą na miasto, tym samym przywołując tajemne moce i postanowiła otworzyć szkołę dla dziewcząt. A znany i lubiany przez mieszkańców Riverdale Pop Tate wrócił do miasta, aby wraz z wnuczką prowadzić Pop's Chock'lit Shoppe.

Biorąc pod uwagę zapowiedź, nadchodzący sezon serialu pełen będzie magii i niewyjaśnionych zjawisk.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że 6. sezon będzie crossoverem między „Riverdale”, a “Chilling Adventures of Sabrina”. Do obsady dołączyła Kiernan Shipka, która ponownie wcieli się w postać Sabriny Spellman.

Źródło:

http://on.cwtv.com/home

http://www.youtube.com/user/Riverdale