Styczeń 2024 na Netflixie

Data:

Od nowego serialu twórców „Narcos” z Sofíą Vergarą po słynny dramat sportowców po rozbiciu samolotu w Andach - co w tym miesiącu można oglądać na Netflixie? 

„Już mnie nie oszukasz”, 1 stycznia

Prowokacyjny thriller króla kryminałów, Harlana Cobena. W rolach głównych występują Michelle Keegan, Adeel Akhtar, Joanna Lumley i Richard Armitage.

 

„Śnieżne bractwo”, 4 stycznia

Przetrwanie było zasługą grupy. Dzieło Juana Antonio Bayony opowiadające o jednym z najbardziej niezwykłych zdarzeń XX wieku. Film „Śnieżne Bractwo” jest kandydatem Hiszpanii do Oscara® w roku 2024. 

 

„Bracia Sun”, 4 stycznia

Kiedy szef potężnej tajwańskiej triady zostaje zastrzelony przez tajemniczego zabójcę, jego najstarszy syn, legendarny morderca Charles „Chairleg” Sun (Justin Chien) udaje się do Los Angeles, aby chronić swoją matkę, Eileen (Michelle Yeoh) i naiwnego młodszego brata, Bruce’a (Sam Song Li), który do tej pory żył pod kloszem, nie znając prawdy o swojej rodzinie. Gdy najgroźniejsze społeczności Tajpej i nowa wschodząca frakcja zaczynają walczyć o dominację, Charles i Bruce muszą dowiedzieć się, co naprawdę oznaczają braterstwo i rodzina, zanim ktoś ich zabije. 

 

„W żałobie w drogę”, 5 stycznia

Marc i jego mąż (Dan Levy i Luke Evans) byli dla siebie stworzeni, ale nie było im pisane szczęśliwe zakończenie. Po niespodziewanej śmierci Olivera życie Marca rozpada się na kawałki. Aby je na nowo poskładać, wraz z przyjaciółmi – Sophie i Thomasem (Ruth Negga i Himesh Patel) – wyjeżdża do Paryża. Na miejscu musi jednak zmierzyć się z sekretami ukochanego.

 

„Skok w przestworzach”, 12 stycznia

Międzynarodowa ekipa złodziei pod wodzą Cyrusa Whitakera (Kevin Hart) próbuje ukraść 500 milionów dolarów w złocie z samolotu pasażerskiego lecącego 12 000 metrów nad ziemią. Film wyreżyserował F. Gary Gray, a poza Hartem główne role grają Gugu Mbatha-Raw, Vincent D'Onofrio, Úrsula Corberó, Billy Magnussen, Viveik Kalra, Yun Jee Kim i Sam Worthington.

 

„Griselda”, 25 stycznia

Twórcy obsypanego nagrodami „Narcos” powracają z nowym serialem. Na przełomie lat 70. i 80. Griselda Blanco (Sofía Vergara), nazywana matką chrzestną kokainowego biznesu, trzęsła całym Miami. W trzy lata zbudowała istne imperium, które runęło niczym domek z kart za sprawą duetu agentów federalnych pracujących nad jej sprawą.