Wrzesień na Netflixie

Data:

Kolejne sezony popularnych seriali i nowe produkcje filmowe - jesień na platformie streamengowej zapowiada się całkiem nieźle. 

Nie lada gratką dla fanów akcji będzie film "Bandycka Pieśń". Pełen dynamiki i napięcia, ten film przeniesie widzów w świat kryminalnych intryg i niebezpiecznych sojuszy. Twórcy postawili na widowiskowe sceny akcji i nieoczekiwane zwroty akcji, które trzymają w napięciu do ostatniej sekundy.

"Diabelski Plan" to produkcja, która łączy w sobie elementy sensacyjne i tajemniczość. Film opowiada historię spisku na najwyższym szczeblu władzy, w którym intrygi sięgają korzeni społeczeństwa. Widzowie będą śledzić rozgrywki pełne zdrad i manipulacji, próbując rozwikłać zagadkę tego diabelskiego planu.

Dla widzów ceniących historie pełne magii i fantazji, film "The Wonderful Story of Henry Sugar" będzie prawdziwym skarbem. To adaptacja opowiadania autorstwa Roalda Dahla, który znany jest ze swojego niezwykłego podejścia do literatury dla dzieci i młodzieży. Film przeniesie nas do świata, w którym granice między rzeczywistością a nadprzyrodzonym światem zlewają się w jedno.

Kultowy serial "Sex Education" wraca z kolejnym sezonem, obiecując jeszcze więcej zabawy, emocji i niezrównanej chemii między bohaterami. W tym sezonie uczniowie Moordale Secondary borykają się z nowymi wyzwaniami związanymi z dorastaniem, miłością i seksualnością. To pełen humoru i wrażliwości serial, który z pewnością zdobędzie serca widzów.

Premiery filmów i seriali na Netflix we wrześniu 2023:
"Bandycka Pieśń"
"Diabelski Plan"
"Podstęp"
"The Wonderful Story of Henry Sugar"
"Morderstwo i kawa: sprawa Jessiki Wongso"
"Vasco Rossi: Żyć pełnią życia"

 

Zapowiada się ciekawie ;)

Dodaj komentarz