WTF Fest - festiwal najdziwniejszych filmów świata

Data:

Już w czerwcu w Warszawie i we Wrocławiu ruszy nowy festiwal filmów "dziwnych, pokręconych i genialnych w swoim celuloidowym absurdzie".

WTF Fest to festiwalowy młodszy brat kultowego i wyróżnianego na całym świecie festiwalu horroru, fantastyki i mrocznego kina arthouseowego Splat!FilmFest – International Fantastic Film Festival, który już od dekady prezentuje polskiej widowni najlepsze premiery z całego globu. Sekcja WTF tego festiwalu cieszyła się takim wzięciem, że kierownictwo Splat!FilmFest postanowiło zorganizować osobną imprezę, na której fani dziwnego kina będą mogli obejrzeć filmy, które zachwycają i szokują od kilku dekad. Tak organizatorzy reklamują swoją imprezę:

Zobacz na własne oczy filmy, z których krytycy wychodzili trzaskając drzwiami, produkcje, które zmieniły światowe kino i dziś uznawane są za kultowe oraz pokręcone nowości, po których festiwalowa publiczność dostała białej gorączki.

Takie dzieła i wiele więcej pokażemy na WTF Fest, festiwalu filmów kuriozalnych, szalonych i pozostawiających widza w stanie głębokiego szoku i poczuciu konsternacji. To impreza dla ludzi o daleko przesuniętej granicy dobrego smaku, koneserów celuloidowych dziwactw, smakoszy absurdu i poszukiwaczy filmowych przygód.

Przygotujcie się na szok, wstrząsy, euforyczne łzy podziwu i uczucie, że nie wiecie, co właściwie zobaczyliście. A także na słynne klasyki, trudno dostępne perły spod lady, kino nagradzane na wszystkich kontynentach i obrazoburcze nowości prosto z prestiżowych festiwali. Wszystko to zaserwujemy na dużym ekranie!

 

Program festiwalu dostępny jest na stronie wtffest.pl