Zimowe przedłużanie. "The Morning Show", "Emily w Paryżu" i "Chirurdzy" z kolejnymi sezonami

Data:

Wygląda na to, że nadchodzący rok będzie bardzo pracowity w Hollywood. W ciągu jednego dnia zamówienia na kolejne sezony otrzymały seriale: "The Morning Show", "Emily w Paryżu" oraz "Chirurdzy". 

Fani medycznego dramatu "Chirurdzy" mają powody do radości. Jeden z najdłużej emitowanych seriali w amerykańskiej telewizji, otrzymał zielone światło i powróci z 19. sezonem. W obsadzie nie zabraknie gwiazdy produkcji Ellen Pompeo  wraz z innymi członkami oryginalnej obsady, Chandrą Wilson i Jamesem Pickensem Jr.

Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Netflix idzie za ciosem i kuje żelazo, póki gorące. Streamer zamówił trzeci i od razu czwarty sezon "Emily w Paryżu". Sezon pierwszy i drugi szybko stały się najczęściej oglądanym serialem komediowym Netflixa w 2020 roku, więc nie jest zaskoczeniem, że serial został odnowiony na dwa kolejne sezony.

"The Morning Show" również powróci z nowymi odcinkami. Trzeci sezon uznanego dramatu, którego gwiazdami i producentami wykonawczymi są Reese Witherspoon i Jennifer Aniston, a reżyserem Mimi Leder, wprowadzi do produkcji nowego showrunnera i producenta wykonawczego: Charlotte Stoudt, która jest najbardziej znana ze swojej pracy przy "Homeland" i "House of Cards". 

 

 

Źródło: https://collider.com/greys-anatomy-season-19-renewed-ellen-pompeo-return/

https://collider.com/the-morning-show-season-3-renewed/

https://collider.com/emily-in-paris-season-3-4-renewed-netflix/

https://variety.com/wp-content/uploads/2022/01/EIP_205_Unit_01925R.jpg