Znamy datę premiery nowego filmu o zombie Zacka Snydera

Data:

Pojawił się plakat „Army of the Dead” Zacka Snydera. Wiemy kiedy produkcja trafi do kin.

Długo wyczekiwana „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” to nie jedyny nowy film reżysera, jaki w najbliższym czasie trafi na duże ekrany.

Netflix ogłosił, że „Army of the Dead”, zobaczymy już 21. maja bieżącego roku. Przy okazji, ujawnili też pierwszy zwiastun filmu.

Napisana przez Snydera, Shaya Hattena i Joby'ego Harolda „Amy of the Dead” łączy rzeczywistość apokalipsy zombie z historią grupy najemników, którzy decydują się dokonać kradzieży w strefie kwarantanny, a także miejscu wybuchu epidemii - Las Vegas.

W obsadzie filmu znaleźli się Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana De La Reguera, Theo Rossi, Matthias Schosityöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada i Garret Dillahunt.

„Army of the Dead” to powrót Snydera do gatunku zombie po raz pierwszy od czasu jego debiutu fabularnego w „Świcie żywych trupów”, który wyreżyserował na podstawie scenariusza autorstwa Janesa Gunna.

W przygotowaniu do premiery jest także prequel „Army of the Dead”. Serial jeszcze w tym roku będzie dostępny w serwisie streamingowym Netflix. Ma on opowiadać głównie o Ludwigu Dieterze, czyli postaci granej przez Matthiasa Schweighöfera.

 

Źródło: Collider.com