Profil użytkownika Dramatiker

Co jest grane, Davis? (2013)

Po wybitnym "Poważnym człowieku" już chyba nigdy żaden film braci mi się nie spodoba.

Dramatiker skomentował(a): Dramatiker

Geneza planety małp (1)

ja ostatnio oglądałem "Projekt Nim" (miesiąc temu) i przez pierwsze 10 minut "Genezy..." niesłychanie mnie irytowały ruchy małp (anamorphic na 37 calach więc nie wiem co by było na rzutniku albo w kinie). Planetę małp oglądałem dobrych kilka lat temu ale tam wrażenie sztuczności było dużo mniejsze, w zasadzie było minimalne. Może to przez ten dokument, może po prostu alergicznie reaguję na nadmiar efektów i zbędny patos, może jestem idiotą (;p), może wszystko po trochu.
Geneza planety małp (2011)

Wielkim osiągnięciem jest zrobić w 2011 roku film o małpach, który pod względem technicznym znacznie ustępuje klasyce z lat 60. Naprawdę, gratulacje. Oprócz fatalnej momentami animacji małp (już nie mówię o momentach, kiedy dochodzi do interakcji z otoczeniem) podziwiam również scenariusz, tak sztampowego nie widziałem od seansu drugiego Bourne'a. Słowem: tragedia pod każdym względem. (A nastawiony byłem pozytywnie, bo w dzieciństwie z pasją oglądałem Planetę Małp na Polsacie)

Dramatiker skomentował(a): Dramatiker

5 dni wojny (5)

"Putin przyznał, że wojskowa operacja Rosji rozpoczęła się już 6 sierpnia – a więc ponad dobę przed atakiem gruzińskim na Cchinwali." źródło to tvn24 więc kiepsko ale można też dotrzeć do filmu dokumentalnego na ten temat
Dramatiker skomentował(a): Dramatiker

5 dni wojny (5)

przepraszam za inwektywy, poniosło mnie. Rosjanie przygotowywali się do tej wojny od 2006 i tylko czekali na pretekst, przyznał to sam Putin 2 lata temu. W 1939 Niemcy też oznajmili światu, że to Polacy ich zaatakowali :-)
Rozstanie (2011)

Przeszłość jednak minimalnie lepsza

Dramatiker skomentował(a): Dramatiker

doktor pueblo ocenił(a) Życie na podsłuchu

dziękuję, myślałem, że nie zobaczyłem w tym filmie drugiego dna czy coś
Dramatiker skomentował(a): Dramatiker

5 dni wojny (5)

wez sie rozpedz i pierdolnij glowa w sciane, powtórz kilka razy i dopiero wtedy wypowiadaj sie kto zaczal. BORZE CO ZA LEMING
Dramatiker skomentował(a): Dramatiker

lamijka ocenił(a) Koniec jest moim początkiem

juz mialem ogladac ale skoro tak to szkoda mi czasu ;p