Profil użytkownika Hatter

Hatter napisał(a) o: Hatter
Układ zamknięty (2013)

Sama historia - wręcz nieprawdopodobna, dobrze, że się o niej mówi, szkoda, że dopiero teraz. Ale film? Tak toporny, schematyczny i przepełniony tanimi chwytami mającymi zwiększyć dramaturgię, że człowiek nie wie, czy ma się śmiać czy płakać czy uciekać w popłochu.

Hatter napisał(a) o: Hatter
Wszyscy mówią: Kocham cię (1996)

Jak dla mnie prześliczny. Cukierkowy, w pastelowych kolorach, czyli dokładnie taki jak stare komedie muzyczne. Bawiłam się świetnie, na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę:)

Hatter napisał(a) o: Hatter
Dzień kobiet (2011)

Naprawdę niezły. Świetnie przedstawiony „łańcuch pokarmowy” wielkich sieci supermarketów. Bohaterowie może nieco uproszczeni, ale podobno nie można mieć wszystkiego;)

Hatter skomentował(a): Hatter

Operacja Argo (6)

Niestety, też mam takie wrażenie.
Hatter napisał(a) o: Hatter
Skyfall (2012)

Uznanie temu filmowi należy się chociażby za to, że „połączył” stare filmy o Bondzie z nowymi i zrobił to w naprawdę dobrym stylu. Bo Skyfall to następny „Bond”, a nie zwykłe i to nie najlepsze kino akcji, jak w przypadku Casino Royale i Quantum of Solace. Zrobienie filmu, który będzie jednocześnie nawiązywać do poprzednich części i pozostanie „Bondem” na pewno nie było łatwe, a efekt - jak dla mnie - jest świetny.

Hatter napisał(a) o: Hatter
Operacja Argo (2012)

Niby porządnie zrealizowany, ale... cóż, potocznie mówiąc - szału nie ma. Niesamowita historia zredukowana do kolejnego filmu, gdzie „samotny bohater” brawurowo ratuje rodaków w potrzebie, a wściekły tłum potrzebny jest tylko po to, aby był... no właśnie - wściekły.