Złote Globy - komentujmy na żywo

Data:

Jak z pewnością zauważyli wszyscy śledzący Planetę Filmastera, Ofilmie, czyli współpracujący z FIlmasterem serwis, którego jestem współredaktorem, publikuje linki do naszych recenzji (nawiasem mówiąc - zapraszamy! :) ). Z okazji jutrzejszego rozdania Złotych Globów (transmisja na Canal+ i z pewnością w wielu miejscach w Internecie) wymyśliliśmy sobie, że fajnie się takie ceremonie komentuje wspólnie z ludźmi. Więc postanowiliśmy, że uruchomimy na naszej stronie czat. Jeśli ktoś z Filmasterowiczów zamierza spędzić jutrzejszą noc na oglądaniu transmisji z Globów, zapraszamy pod adres:

http://www.ofilmie.pl/wydarzenia/zlote-globy-czat/

Teraz jest tam tylko notka, ale oczywiście kiedy przyjdzie odpowiednia chwila, będzie i czat. Mam nadzieję, że do zobaczenia, przynajmniej wirtualnego :)

Zintegrujcie ten chat może z blipem, bo wiele osób będzie zapewne komentować Zlote Globy przez blip z jakimś tagiem i fajnie jakby takie wpisy się pojawiały również pod notką.

Myśl bardzo fajna, tylko obawiam się, że technicznie zbyt ambitna, szczególnie jak na mnie i jak na x godzin do ceremonii... :)

Super - kto za mnie pójdzie w poniedziałek postudiować? Kocham różnicę czasu między nami a USA :/

W każdym razie jak Bękarty nie zdobędą co najmniej dwóch Globów to się wnerwię (ludzie, nigdy nie myślałam, że będę tak kibicować Tarantino...)

Dodaj komentarz