Profil użytkownika Sheep

Sheep skomentował(a): Sheep

3D w Warszawie

O, a jaki system jest w złotych? Xpand jak w Praha, czy Dolby Digital 3D?
Sheep skomentował(a): Sheep

3D w Warszawie

Mam taką wizję - wielka sala kinowa, okrągła, fotele porozstawiane wzdłuż ścian a na środku wyświetla się holograficzny film:) Żeby lepiej wdrożyć się w akcję, możesz chodzić po sali i oglądać go pod jakim chcesz kątem i z każdej strony. To byłoby coś, nie? Ciekawe jakie byłoby pierwsze kino, które to wprowadzi i czy studyjne, czy multipleks?
Sheep skomentował(a): Sheep

3D w Warszawie

haha:) No tak, to już mineło, dolby surround to już standard, podniecała nas cyfrowa jakość filmu, pierwsze takie kino w polsce (chyba znowu Praha), dalej silver screen i reszta, jak cinema city, potem to też spowszedniało i teraz zachwycamy się 3d. Ciekawe, co będzie następne:)
Sheep skomentował(a): Sheep

3D w Warszawie

Ostatnio dane mi było obejrzeć 2 razy ten sam film w dwóch różnych kinach (raz z z koleżanką, a raz z pracy bilety dali), z pracy byliśmy w multipleksie, tam jest system dolby 3d digital, a z koleżanką w kinie Praha, gdzie mają system aktywny Xpand - to drugie bardziej mi się podobało. Jakby większa głębia. także na tę chwilę obstawiam kino Praha. Jakieś jeszcze pomysły?
Sheep skomentował(a): Sheep

3D w Warszawie

Gdzie w Warszawie chodzicie na filmy w 3D? Wiadomo, nie w każdym kinie jest ta sama technologia, część ma gorszą jakość, część lepszą. Bezkonkurencyjny tu jest IMAX, ale jak dla mnie za daleko, można się wybrać od wielkiego dzwonu. A co innego polecacie?
Sheep napisał(a) o: Sheep
Nigdy nie mów nigdy (2009)

Film żadną miarą komedią romantyczną nie jest – należy myśleć o nim raczej jako o nowoczesnym kinie obyczajowym. Kinie, które zadało sobie trud przestwienia fabularnego portretu pokolenia obecnych trzydziestolatków – wraz z ich rozterkami i lękami. Za umiejętne unikanie pokus, jakie czają się za stosowaniem ogranych klisz fabularnych należą się twórcom spore brawa. Dobra gra aktorów odtwarzających głównych bohaterów – Anny Dereszowskiej i Jana Wieczorkowskiego.

Sheep napisał(a) o: Sheep
Madagaskar (2005)

Bajka ? Hmmm to nie bajka, bajki są dla dzieci :) to jest nowy nie nazwany gatunek filmu animowanego jak Shrek, Iniemamocni i wiele innych. Usmiech na twarzy podczas oglądania tego filmu nie znika zarówno z twarzy dorosłych jak i dzieci !

Sheep skomentował(a): Sheep

Truman Show (Sheep)

Dziękuje o to właśnie mi chodziło ! :)
Sheep napisał(a) o: Sheep
Truman Show (1998)

Truman Show auto krytyka konsumpcyjnych amerykanów ? A może inspiracja dle reżyserów programów tkaich jak The Osbournes czy Hogan Knows Best ?

Sheep napisał(a) o: Sheep
Dzień świra (2002)

Polskie kino w najlepszym wydaniu ! Mistrzowski scenariusz Marka Koterskiego którego bohaterem jest Adasia Miałczyński znany z "Nic śmiesznego" wcześniejszej produkcji reżysera. W główną rolę tym razem wcielił się Marek Kondrat bez którego moim zdaniem ten film nie odniósł by takiego sukcesu. Współpraca Pan Koterskiego i Kondrada zaowocował czymś co już przeszło klasyki polskiego kina.

Sheep skomentował(a): Sheep

Matrix (Sheep)

Myślę że w gruncie rzeczy dla nikogo żaden rodzaj apokalipsy nie jest atrakcyjny :-)
Sheep napisał(a) o: Sheep
Matrix (1999)

Pomimo tego że ostania część trylogii została zatytułowana Rewolucje to właśnie pierwsza część stanowiła rewolucje w wielu dziedzinach filmu. Przede wszystkim film ten pokazał nowe możliwości jeśli chodzi o efekty specjalne - każdy pamięta jak Neo uchylał się przed kulami. Jednakże Matrix to nie tylko efekty specjalne to także cyfrowa apokalipsa ludzkości ukazana przez braci Wachowkich w taki sposób że każdy chciał by ją przeżyć i dokonywać takich rzeczy jak bohaterowie filmu.

Sheep napisał(a) o: Sheep
Podziemny krąg (1999)

Świetny film na podstawie książki Chucka Palahniuka ! Jak to zwykle bywa pojawiają sie rozbieżności pomiędzy filmem a słowem pisany jednakże w tym konkretnym przypadku w najmniejszym stopniu nie wpływa to negatywnie na film. Genialne role Nortona i Pitta w połączeniu z montażem muzyką i reżyseria tworzą niesamowity nastój filmu. Polecam zarówno film jak i książke !

Sheep skomentował(a): Sheep

Piąty element (joasia2907)

A mi się podobał Chris Tucker jako Ruby Rhot mistrz !
Sheep skomentował(a): Sheep

Piąty element (iza8)

A ja słyszałem że scenariusz do tego filmu Besson napisał w wieku kilkuastu lat, niestety nie wiem czy to plotka czy fakt.
Sheep skomentował(a): Sheep

Pulp Fiction (Sheep)

i jak białe skarpetki Michaela Jacksona.
Sheep napisał(a) o: Sheep
Leon zawodowiec (1994)

Leon zawodowiec - Jean Reno w roli opóźnionego umysłowo płatnego zabójcy ratującego małą dziewczynkę której rodzina została zamordowana przez policje. Z tej właśnie historii choćby nie wiem jak wydawała się głupia i banalna Luc Besson stworzył genialny film ! Połączenie dramatu i filmu acji które nie jest naiwne nie jest śmieszne, nie jest głupie - na prawdę rzadkość.

Sheep napisał(a) o: Sheep
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)

Kino przygodowe dla całej rodzinki czyli piraci, przygoda no i oczywiście skarb. Wszystko to udekorowane gwaizdorską obsadą, efektami specjalnymi i dozą humoru sprawia że film na prawdę przyjemnie się ogląda.

Sheep napisał(a) o: Sheep
Seksmisja (1984)

Co tu dużo pisać klasyka polskiego kina, klaska polskiej komedii. Każdy kinoman powinien ten film posiadać w swoich zbiorach !

Sheep napisał(a) o: Sheep
Pulp Fiction (1994)

Film tak kultowy w dorobku Qentina Tarantino jak magnum 44 w rekach Brudnego Harrego.