Profil użytkownika aleey

aleey napisał(a) o: aleey
Chłopaki nie płaczą (2000)

Ten film jest po prostu świetny, jak na polską produkcję. Najbardziej lubiłam Gruchę i Freda. Dwie postacie, które mimo swojego... niezbyt kulturalnego zachowania, bardzo mocno do siebie przyciągały. A, i Laska rządził.

aleey napisał(a) o: aleey
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)

Jeden z moich ulubionych filmów. Johnny Depp zagrał w tym naprawdę niesamowicie. Lubię bardzo tego aktora, a tym filmie przeszedł samego siebie. Inni aktorzy też grali dobrze, ale przy Deppie wszyscy są jakby w cieniu.

aleey napisał(a) o: aleey
Pulp Fiction (1994)

Najlepsze w tym filmie jest to, że jest mega nudny. A najdziwniejsze to, że ta nudność mi się bardzo podoba.

aleey napisał(a) o: aleey
Truman Show (1998)

Nie jestem pewna, czy do końca zrozumiałam sens tego filmu, ale muszę powiedzieć, że oglądało się naprawdę przyjemnie, a sam pomysł został przedstawiony bardzo ciekawie.

aleey napisał(a) o: aleey
Matrix (1999)

Oglądałam ten film chyba z milion razy, ale nie mogę powiedzieć, żeby był jednym z moich ulubionych.

aleey opublikował(a) recenzję filmu: aleey

Królowa potępionych (2002)

W porównaniu do ekranizacji pierwszej części "Kronik Wampirów", ta jest po prostu... słaba. Podobało mi się to, jak grał Stuart Townsend, ale prawda jest taka, że bardzo różnił się od mojego wyobrażenia
aleey napisał(a) o: aleey
Królowa potępionych (2002)

W porównaniu do ekranizacji pierwszej części "Kronik Wampirów", ta jest po prostu... słaba. Podobało mi się to, jak grał Stuart Townsend, ale prawda jest taka, że bardzo różnił się od mojego wyobrażenia Wampira Lestata. Muzyka jest za to w tym filmie prawdziwym mistrzostwem.