Profil użytkownika allez

allez napisał(a) o: allez
Sherlock Holmes (2009)

Fajna przygodówka, w ogóle 'fajny' to chyba najlepszy przymiotnik, jaki można sobie dla tego filmu wyobrazić. Stuningowany Sherlock Holmes zdecydowanie przypadł mi do gustu, mimo, że Ritchie odarł go z większości typowego uroku angielskiego dżentelmena, kojarzonego klasycznie z tą postacią. Na plus interesująca muzyka, na minus za dużo scen bójek. Urzekający klimat Londynu + RDJr = 7/10 ode mnie.

allez napisał(a) o: allez
Kac Vegas (2009)

Z niewiadomych przyczyn chciałam uniknąć tego filmu, miałam iść na wszystko tylko nie na to, ale dobrze, że jednak wybrałam się na Kac Vegas (swoją drogą, co za tłumaczenie tytułu :D). Bezpretensjonalny, lekki, nie obrzydliwy, niewymagający szczególnego zastanawiania się i przede wszystkim ŚMIESZNY film. Nie miałam zbyt wielkich oczekiwań, spotkało mnie więc całkiem miłe zaskoczenie. Po seansie wyszłam setnie ubawiona, to wszystko, czego wymagam od takich filmów. 6 z czystym sumieniem.

allez napisał(a) o: allez
Donnie Darko (2001)

Zawsze kiedy przyznaję, że nie podoba mi się ten film, dostaję odpowiedź, że 'nie zrozumiałam przesłania'. Niestety zrozumiałam, i to jest chyba najsmutniejsze, bo nie robi ono na mnie żadnego wrażenia.
Soundtrack z Echo & The Bunnmen, Tears for Fears czy Joy Division naprawdę mocny. Jestem w stanie dotrwać do 'Mad World', dla tej piosenki warto ; )

allez napisał(a) o: allez
Powrót do Garden State (2004)

Zakończenie skopane, strasznie mnie zawiodło, ale w sumie dla muzyki było warto.