Profil użytkownika edkrak

edkrak skomentował(a): edkrak

Filmastery 2015

Ej no co jest, przeczytałem jeszcze raz opis Filmasterów (zaraz po napisaniu poprzedniego komenta), skapnąłem się, że jest pogrubionym tekstem że mozna głosowac na seriale, po czym skasowałem komentarz. A tu dalej jest! Nie można nic głupiego już napisać tu, bo zostanie na zawsze? ;)
edkrak skomentował(a): edkrak

Filmastery 2015 - głosowanie

Najlepszy film - 1 miejsce: Wielkie Piękno - 2 miejsce: Snowpiercer - 3 miejsce: Wolny strzelec Najlepszy reżyser - 1 miejsce: Paolo Sorrentino, Wielkie Piękno - 2 miejsce: Wes Anderson, Grand Budapest Hotel - 3 miejsce: Joon-ho Bong, Snowpiercer Aktor w roli głównej - 1 miejsce: Jake Gyllenhaal (Wolny strzelec) - 2 miejsce: Leonardo DiCaprio (Wilk z Wall Street) - 3 miejsce: Toni Servillo (Wielkie Piękno) Aktorka w roli głównej - 1 miejsce: Amy Adams (American Hustle) - 2 miejsce: -
edkrak skomentował(a): edkrak

Wpis na tablicy autorstwa umbrin

No nie wiem. Przecież daty na filmasterze są z imdb, czyli wg premier światowych? Tak więc wiele tegorocznych premier kinowych jest liczonych jako rok 2013. Ja sam mam dopiero 3 tytuły z 2014 (wg imdb), z reguły dopiero w drugiej połowie roku zaczyna się u mnie intensywne zwiększanie ilości tytułów z danego roku.
edkrak napisał(a) o: edkrak
Carnosaur (1993)

Świetne sceny z dinozaurami, masa gore, mroczna końcówka. Najlepszy film o dinozaurach jaki widziałem.

edkrak napisał(a) o: edkrak
22 Jump Street (2014)

Ale nędza. Zamiast swobodnie płynącej historii, film sprawia wrażenie zbieraniny wciśniętych na siłę, nieudanych żartów. Gagi z bliźniakami, blondyną z Workaholics czy hipsterami były żałosne, a gadki pomiędzy Jonahem i Channingiem niewiele lepsze. Kiepskie to duo, w jedynce jeszcze jakoś się sprawdzili, ale kolejny raz są już nie do wytrzymania.

edkrak napisał(a) o: edkrak
Tusk (1980)

Tragedia. Nudne kino familijne z kilkoma lekko krwawymi scenami. Humor żałosny, słonie lepiej grają od ludzi. Stylu oraz dziwactw Jodorowskiego brak. Jedynie muzyka daje radę.

edkrak skomentował(a): edkrak

The World's End (6)

Tu się zgadzam, te poważniejsze momenty uratowały ten film, ale nie na tyle żebym był zachwycony. Jakoś nic się w tym filmie nie wyróżniało. Dzień po obejrzeniu nie pamiętam już żadnego żartu, żadna scena akcji specjalnie nie utrwaliła mi się w pamięci. W zasadzie najbardziej wyróżniającym się dla mnie momentem była piosenka Kylie Minogue na dyskotece. I choć lubię Kylie, to jeśli jej muzyka jest najlepszym elementem filmu, to trudno żebym się zachwycał.
edkrak napisał(a) o: edkrak
The World's End (2013)

Dostajemy po raz 3 ten sam film, tylko zamiast zombie lub wieśniaków, mamy kosmitów-manekiny. Co za dużo, to nie zdrowo. Czy Wright nie umie zrobić nic innego? Jak raz spróbował to wyszedł nieoglądalny gniot.

edkrak napisał(a) o: edkrak
Następny jesteś ty (2011)

Typowy thriller na bazie klasycznych historii ala Christie/Wallace. Nic nowego, niczym się nie wyróżnia. Jest odrobina humoru, ale niewiele pomaga.Szkoda czasu.