Ekipa filmu „Głęboka cisza” zaprasza na casting!

Data:

Casting do filmu odbędzie się w dniach 26-27 lutego 2011. Stanowi on jednocześnie oficjalny początek projektu.

Twórcy filmu poszukują następujących osób:
Kobiety w wieku 20-25 lat
Kobiety w wieku 30-35 lat
Mężczyzny w wieku 30-35 lat

Zgłoszenia zawierające aktualne zdjęcia i informacje o dotychczasowym doświadczeniu aktorskim, należy przesyłać na adres: [email protected] do 15 lutego 2011. Osoby, które przejdą wstępną selekcję, otrzymają zwrotnie treatment i 2 sceny, które powinny przygotować na przesłuchanie.

Planowany termin zdjęć to lipiec 2011. Uczestnictwo w projekcie jest związane z koniecznością odbycia podróży do miejsca realizacji filmu. Koszt podróży i pobytu pokrywają organizatorzy.

Jak mówi twórca scenariusza Daniel Tendaj: – Aktualnie jest to projekt nonprofitowy, nie wykluczamy jednak możliwości przekazania wynagrodzenia w przypadku uzyskania odpowiednich środków w trakcie trwania procesu realizacji projektu.

Film „Głęboka cisza” to projekt amatorski, realizowany przez pasjonatów kina. Mają oni na swoim koncie liczne realizacje, w tym i takie, które z powodzeniem brały udział w festiwalach filmowych. Członkowie ekipy to: Kamila Butryńska, Ewa Figat-Michalak (kierownictwo produkcji), Piotr Furtak (muzyka), Krzysztof Kordulasinski (reżyseria), Katarzyna Średnicka (zdjęcia), Daniel Tendaj (scenariusz), Emilia Julita Zielonka (montaż).

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie www.glebokacisza.pl