Profil użytkownika mukacz

mukacz skomentował(a): mukacz

Leaves of Grass (mukacz)

taak! Fight Club to jeden z moich ulubionych filmów, również we względu na Nortona, który jest tam po prostu bogiem! :)
mukacz opublikował(a) artykuł pod tytułem: mukacz

Brothers

Kolejny film o wojnie w Iraku. Opowiada historię dwóch braci, Sam (Tobey Maguire) jest Amerykańskim Marine, który zostaje wysłany na kolejną akcję do Afganistanu, Tommy (Jake Gyllenhaal) na początku filmu
mukacz opublikował(a) recenzję filmu: mukacz

Co w trawce piszczy? (2009)

Film opowiada historię profesora filozofii, który zostaje wciągnięty w serię szalonych zdarzeń przez swojego brata bliźniaka. Bill Kincaid jest spokojnym człowiekiem, któremu powodzi się bardzo dobrze,
mukacz skomentował(a): mukacz

Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had (mukacz)

gratuluję, to musiało być niezapomniane przeżycie;p To jest po prostu, moje zdanie. Od kiedy pamiętam wampiry kojarzyły mi sie wyłącznie z zamienianiem sie w popiół wiec nie uwierze, że nagle im sie odmieniło ;p
mukacz skomentował(a): mukacz

Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had (mukacz)

to michuk: wampiry NIE błyszczą się w slońcu tylko zamieniają się w popiół. Cała idea nie uśmiercania wampirów nastawionych na promienie słoneczne narodziła sie wraz z powstaniem nieszczęsnego 'zmierzchu' z którego właśnie pochodzi ww Edward.
mukacz opublikował(a) recenzję filmu: mukacz

Wywiad z wampirem (1994)

Wow. Taka była moja pierwsza reakcja po obejrzeniu ‘wywiadu z wampirem’. Tyle czasu żyłam w błogiej nieświadomości, że nikt nigdy nie stworzył dobrego filmu o wampirach. No może nie tyle dobrego, bo, np.
mukacz opublikował(a) recenzję filmu: mukacz

Gdzie mieszkają dzikie stwory (2009)

Wyobraźnia jest wspaniałym wynalazkiem. Mały chłopiec o bardzo pospolitym amerykańskim imieniu Max (a jakże by inaczej) nie ma przyjaciół, nie ma nikogo kto chciałby się z nim bawić, rodzina go olewa a
mukacz napisał(a) o: mukacz
Requiem dla snu (2000)

Obok 'Trainspotting' najlepszy film o narkomanach. Super rola Leto i boska muzyka. To trzeba zobaczyc;p

mukacz napisał(a) o: mukacz
Podziemny krąg (1999)

BOSKI. Mój najulubieńszy z ulubionych filmów. Nr. 1 we wszystkich rankingach;p Jest tak dobry, że brak słów. Świetne role Pitta, Nortona i Heleny Bohnam Carter. Sama śmietanka aktorska. I film i książka sa godne polecenia - przy nich nie da się nudzić.

mukacz napisał(a) o: mukacz
Mroczny rycerz (2008)

The dark knight ze wszystkich filmów o batmanie podobał mi się najbardziej. Fajne efekty i dobra gra Bale. Film jest dość dlugi ale tak naprawdę niewiadomo kiedy się kończy - wciąga. No i oczywiście trzeba wspomnieć o Jokerze - świetna rola Ledgera.

mukacz napisał(a) o: mukacz
Pianista (2002)

Polański pokazał co potrafi. Pianista i dziecko rosemary to wg mnie jego dwa najlepsze obrazy. Ogólnie strasznie lubię filmy o tematyce wojennej a bardziej szczegółowo o sytuacji Żydów podczas wojny. Więc w spisie moich najulubieńszych nie mogło zabraknąć pianisty. polecam bo Polak potrafi:)

mukacz napisał(a) o: mukacz
Amelia (2001)

Amelia jest pięknym filmem. historia łatwa, miła i przyjemna przesączona błyskotliwymi dialogami i tekstami, które zostaja w pamięci na dlugo bo 'gdy palec wskazuje niebo tylko glupiec patrzy na palec'.

mukacz napisał(a) o: mukacz
Szósty zmysł (1999)

Ten film można ogladac milion razy i nigdy się nie znudzi. Uwielbiam nieoczekiwane zakończenia. Filmy, w których do końca nie wiadomo jaki bedzie koniec. Szósty zmysł niedość, że jest takim filmem to jeszcze jest błyskotliwy i działający na psychikę. Trzeba go zobaczyć.

mukacz napisał(a) o: mukacz
Milczenie owiec (1991)

saga o Hannibalu jest najlepszą sagą ever. W milczeniu owiec nie pasuje mi tylko Jodie Foster. Ogólnie nie przepadam za nią. Ale za to Hopkins jest moim bogiem xD

mukacz napisał(a) o: mukacz
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)

Uwielbiam wszystkie filmy z deppem i to nawet nie dlatego, że jest jakiś boski, piekny itp. itd. ale dlatego, że jest cholernie dobrym akrotem. Ostatnio przeczytałam nawet, że on w ogóle dziwi się dlaczego wszyscy dają mu nagrody za to co robi. A co do filmu, to jest ok.

mukacz napisał(a) o: mukacz
Skazani na Shawshank (1994)

Świetny film, po prostu. Mimo tego, że człowiek czuje tak wielką niesprawiedliwośc gdy ogląda ten film. Aż chciałoby się wskoczyć do ekranu i wszystko naprawić aby tylko ulżyć głównemu bohaterowi. No i trzeba pochwalic Freemana-świetna rola.

mukacz napisał(a) o: mukacz
Władca pierścieni: Drużyna pierścienia (2001)

Film w porównaniu do książki jest dla mnie czymś super. Ogólnie robi wrażenie. Ładne widoczki, niezłe efekty, ciekawa historia. Film, który trzeba zobaczyc.