Krótkometrażówki trwające 3 minuty z założenia nie mają zwiastunów, Prezentowany klip nie jest zwiastunem, lecz jedną z kopii filmu dostępnych w internecie.

@wks Rozumiem, że to forma disclaimera, coby ludzie wiedzieli, co odpalają? :) Tym samym ogłaszam wszem i wobec, że całkiem świadomie wrzucamy w pole zwiastun tyle linków do krótkich metraży, ile jesteśmy w stanie wyszperać. Nic tylko usiąść i zacząć oglądać. :)

1. @nevamarja Sorry. W notce poświęconej filmowi prezentowanemu na tegorocznej edycji LGTB Film Festival w bloku filmów krótkometrażowych umieściłem link do strony reżysera, gdzie można obejrzeć całą krótkometrażówkę. Z tego powodu zdziwiło mnie umieszczenie tej samej krótkometrażówki na Filmasterze ze strony Vimeo.
2. Osobiście unikam oglądania zwiastunów, a zdarza mi się oglądanie krótkometrażówek ściąganych z sieci.

Ja z zasady nie czytam recenzji przed obejrzeniem filmu więc nie zauważyłam linku do strony reżysera. Z doskoku zajmuję się za to dodawaniem krótkich metraży do bazy więc wrzuciłam link do filmiku na koncie Vimeo twórcy. :) Pewnie byłoby lepiej (zwłaszcza dla osób, które z zasady nie oglądają zwiastunów), gdyby było oddzielne pole do wrzucania linków do samych shortów, ale nie wiem, czy @michuk w ogóle to rozważał?

Kiedyś tak było ale było to zbyt skomplikowane (trzeba było wybierać typ wideo przed wrzuceniem) i zrezygnowaliśmy z tego.

Dodaj komentarz