Rośniemy w siłę :)

Data:

Tak, jest nas coraz więcej :) to znaczy już 20 osób przyłączyło się do projektu, co dobrze wróży :) przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tego ;) zaskakujecie :P

Na początku lutego opublikujemy statystykę, ile filmów wspólnymi siłami udało nam się obejrzeć ;) Które filmy przodowały (np. dany film obejrzało 5 osób), kto obejrzał najwięcej itp. Dlatego proszę uprzejmie, by - w miarę możliwości - do, powiedzmy, 6.02. (niedziela) zaktualizować swoje 104listy :) W planie jest, by taki wpis-statystyka ukazywał się co miesiąc :)

Jestem pod wrażeniem niektórych 104list ;) tym niemniej każda, nawet najmniejsza mnie cieszy ;) jest wiele osób (m.in. na Blipie) tworzących swoje listy np. pod tagiem #104filmy. Część z nich nie ma tu jeszcze konta, więc ciężko jest liczyć je jak uczestników projektu. Jak myślicie, jak najefektywniej rozreklamować projekt i zachęcić i uczestniczących, ale niezarejestrowanych, i kolejne osoby, do włączenia się w grono Filmasterów i "legalnych" uczestników? ;) Czekam na odpowiedzi w komentarzach.

Twórzmy wspólnie projekt, bo to nie my jesteśmy dla projektu, który tworzy jeden taki, co się Faustynem zowie ;) tylko projekt jest dla nas i to od nas wszystkich zależy, jaką formę nabierze i jaki klimat wokół niego utworzymy :)

Pozdrawiam wszystkich uczestników,
Faustyn :)

Czekamy na statystyki. Myślę, że już one zachęcą następnych ;)

Fajna byłaby też statystyka, kto był najbardziej, a kto najmniej zadowolony ze styczniowych seansów (na podstawie średniej ocen, u tych, co je publikują of course)

Znaczy zsumować oceny filmów wypisanych w miesiącu styczniu i wyliczyć średnią, na podstawie której uszeregować? :) ciekawe :) dziękuję za pomysł i zapewne zostanie on wykorzystany

Dodaj komentarz