your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Spinacz: filmy o filmie, aktorach, showbiznesie, etc.

Bardzo prosze o pomoc w budowania spinacza, bo ja słabiutko w tym temacie ;)

Jak to się robi http://filmaster.pl/film/jak-to-sie-robi/
Producenci http://filmaster.pl/film/the-producers/
Nieme kino http://filmaster.pl/film/silent-movie
Jaja w tropikach http://filmaster.pl/film/tropic-thunder/
Jeszcze nie wieczór http://filmaster.pl/film/jeszcze-nie-wieczor/
Adaptacja http://filmaster.pl/film/adaptation/
Om Shanti Om http://filmaster.pl/film/om-shanti-om/
Superprodukcja http://filmaster.pl/film/superprodukcja/
Hollywood Shuffle http://filmaster.pl/film/hollywood-shuffle/
Bollywood/Hollywood http://filmaster.pl/film/bollywoodhollywood/
Hollywood Ending http://filmaster.pl/film/hollywood-ending/
Kawał Kina http://filmaster.pl/film/the-big-picture
Barton Fink http://filmaster.pl/film/barton-fink/
Bowfinger http://filmaster.pl/film/bowfinger/
Last Action Hero http://filmaster.pl/film/last-action-hero/
The Fluffer http://filmaster.pl/film/the-fluffer
Cinema Paradiso http://filmaster.pl/film/nuovo-cinema-paradiso/
Kaskader z przypadku http://filmaster.pl/film/the-stunt-man
Citizen Kane http://filmaster.pl/film/citizen-kane/ (no, nie mogłem się oprzeć, ale to też o showbiznesie ;)
Seks to komedia http://filmaster.pl/film/sex-is-comedy
Hollywoodland http://filmaster.pl/film/hollywoodland/
Podróże Sullivana http://filmaster.pl/film/sullivans-travels
State and Main http://filmaster.pl/film/state-and-main/
Narodziny Gwiazdy http://filmaster.pl/film/a-star-is-born-1976
Szkoła Buddy'ego http://filmaster.pl/film/swimming-with-sharks/
Wspomnienia z gwiezdnego pyłu http://filmaster.pl/film/stardust-memories/
Gracz http://filmaster.pl/film/the-player/
Podglądacz http://filmaster.pl/film/peeping-tom/
The Day of the Locust http://filmaster.pl/film/the-day-of-the-locust/
American Dreamz http://filmaster.pl/film/american-dreamz/
Boogie Nights - http://filmaster.pl/film/boogie-nights/
Umowa - http://filmaster.pl/film/the-deal/
Bulwar zachodzącego słońca - http://filmaster.pl/film/sunset-blvd/
Mulholland Dr. - http://filmaster.pl/film/mulholland-dr/
Chaplin http://filmaster.pl/film/chaplin/
Truman show http://filmaster.pl/film/the-truman-show/
Chicago - http://filmaster.pl/film/chicago/
Ed Wood http://filmaster.pl/film/ed-wood/
Cień wampira - http://filmaster.pl/film/shadow-of-the-vampire/
Pół serio - http://filmaster.pl/film/pol-serio/
Krzyk 3 - http://filmaster.pl/film/scream-3/
Aviator - http://filmaster.pl/film/the-aviator/
Tatarak - http://filmaster.pl/film/tatarak/
Inland Empire http://filmaster.pl/film/inland-empire/
Dwa Światy - http://filmaster.pl/film/10-items-or-less/
Przerwane objęcia http://filmaster.pl/film/los-abrazos-rotos/
Z-Boczona historia kina http://filmaster.pl/film/the-perverts-guide-to-cinema/
Przerwane objęcia http://filmaster.pl/film/los-abrazos-rotos/
KOCHAM KINO/KAŻDY MA SWOJE KINO http://filmaster.pl/film/chacun-son-cinema-ou-ce-petit-coup-au-coeur-quand-la-lumiere-seteint-et-que-le-film-commence/
Kocham kino http://filmaster.pl/film/kocham-kino/
Marzyciele http://filmaster.pl/film/the-dreamers/
Historia kina w popielawach http://filmaster.pl/film/historia-kina-w-popielawach/
Kinematograf http://filmaster.pl/film/kinematograf/
Seans bez popcornu http://filmaster.pl/film/une-saison-sans-popcorn/
Kinomania http://filmaster.pl/film/cinemania/
Ucieczka z kina "Wolność" http://filmaster.pl/film/ucieczka-z-kina-wolnosc/
Purpurowa róża z Kairu http://filmaster.pl/film/the-purple-rose-of-cairo/
Hollywood atakuje http://filmaster.pl/film/state-and-main/
Ostatni seans filmowy http://filmaster.pl/film/the-last-picture-show/
Dziewiątki http://filmaster.pl/film/the-nines/
S1M0NE http://filmaster.pl/film/s1m0ne/

.

Dzięki!

.

.

Bulwar zachodzącego słońca - http://filmaster.pl/film/sunset-blvd/
Wątek aktorski jest tez w
Mulholland Dr. - http://filmaster.pl/film/mulholland-dr/

.

Biografie też chcesz?

Chaplin http://filmaster.pl/film/chaplin/

poza tym

Truman show http://filmaster.pl/film/the-truman-show/

.

Jasne, że chcę :)

.

.

Dziękuję, dodane, czekam na więcej :)

.

.

.

Zaloguj się aby skomentować lub połącz przez Dołącz przez Facebook