Polityka prywatności

Nie lubimy przynudzać, więc o prywatności będzie bardzo zwięźle (co nie znaczy że traktujemy temat pobłażliwie).

Co przechowujemy?

O Tobie przechowujemy wszystkie dane, jakie nam podałeś/podałaś podczas rejestracji lub później, podczas edycji profilu. Nic więcej, nic mniej. Wszystkie dane składowane są w postaci niezaszyfrowanej, poza hasłem, które przechowujemy w bazie danych w postaci skrótu (hash).

Co udostępniamy?

Możesz założyć, że wszystkie dane, które podajesz w serwisie są publicznie dostępne. Dotyczy to Twoich: ocen, wpisów, artykułów (chyba, że oznaczona jako szkic), obserwowanych użytkowników, a także wszystkich danych jakie nam podasz wypełniając swój profil, poza adresem e-mail oraz oczywiście hasłem.

Prywatne pozostają również: Twoje zaproszenia oraz prywatne (jak sama nazwa wskazuje) wiadomości.

Mailing

Jeśli podałeś nam swój adres e-mail (masz możliwość usunięcia e-maila w edycji profilu), będziesz otrzymywał powiadomienia o aktywnościach w serwisie dotyczących Ciebie lub Twoich Kompanów (takich jak np. otrzymanie prywatnej wiadomości, czy akceptacja zaproszenia.

Zastrzegamy sobie także prawo do wysyłania Ci informacji związanych z serwisem lub z kinem. Zbiorczy e-mail wyślemy jednak średnio nie częściej niż raz w miesiącu. W mailu tym może znaleźć się również reklama.

Dodatkowo, raz w tygodniu wysyłać będziemy spersonalizowany biuletyn z rekomendacjami filmów w Twoim guście. Z tego biuletynu można wypisać się edytując swój profil (choć zachęcamy do subskrypcji, gdyż to fajna rzecz jest :P). W mailu tym może znaleźć się również reklama, lecz tylko jako odpowiednio oznaczony dodatek.

Polityka prywatności może ulec zmianie, ale w takim wypadku (gdy zmiana jest merytoryczna) poinformujemy Was o tym wysyłając e-mail.