Polityka prywatności

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. W tym dokumencie przybliżymy, jakie podejmujemy kroki, aby Twoje dane były bezpieczne i przetwarzane zgodnie z polskim i europejskim prawem.

Kto odpowiada za dane?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Timo Grzybowski Spółka Jawna z siedzibą w Gdańsku, ul. Złota Karczma 26/21C, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000673484, NIP 5842759484, REGON 36704704600000.

Co przechowujemy?

Przechowujemy dane, jakie nam podałeś/podałaś podczas rejestracji lub później, podczas edycji profilu oraz cookies.

Dane Osobowe przetwarzamy na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają nas do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej umowy.

Co udostępniamy?

Możesz założyć, że wszystkie dane, które podajesz w serwisie są publicznie dostępne. Dotyczy to Twoich: ocen, wpisów, artykułów (chyba, że oznaczona jako szkic), obserwowanych użytkowników, a także wszystkich danych jakie nam podasz wypełniając swój profil, poza adresem e-mail oraz oczywiście hasłem.

Prywatne pozostają również: Twoje zaproszenia oraz prywatne (jak sama nazwa wskazuje) wiadomości.

Mailing

Jeśli podałeś nam swój adres e-mail (masz możliwość usunięcia e-maila w edycji profilu), będziesz otrzymywał powiadomienia o aktywnościach w serwisie dotyczących Ciebie lub Twoich Kompanów (takich jak np. otrzymanie prywatnej wiadomości, czy akceptacja zaproszenia.

Zastrzegamy sobie także prawo do wysyłania Ci informacji związanych z serwisem lub z kinem. Zbiorczy e-mail wyślemy jednak średnio nie częściej niż raz w miesiącu. W mailu tym może znaleźć się również reklama.

Przekazywanie danych osobom trzecim

korzystamy z usługi Google Analytics, która pozwala nam zbierać informacje o statystykach odwiedzania naszych treści, jak również z wtyczki Facebooka.

Reklamy wyświetlana w serwisie są dostarczane przez usługę Ezoic. Więcej o ich polityce prywatności można przeczytać na stronie https://g.ezoic.net/privacy/filmaster.com

Zgodność z TCF v2.0

Uczestniczymy we wszystkich Specyfikacjach i Politykach Transparency & Consent Framework IAB Europe oraz przestrzegamy ich. Korzystamy z Consent Management Platform nr 92. Możesz zmienić swój wybór w dowolnym momencie, klikając tutaj.

Deponowanie plików cookie przez Sirdata

Sirdata to firma zajmująca się marketingiem danych, która umożliwia swoim Klientom przesyłanie Użytkownikom odpowiednich ofert dostosowanych do ich zainteresowań.

Dane gromadzone przez Sirdata przechowywane są maksymalnie przez 365 dni, w zależności od celu przetwarzania, zgodnie z obowiązującym prawem i zasadą minimalizacji.

Więcej informacji: https://www.sirdata.com/privacy/
Chcesz zablokować zbieranie Twoich danych przez Sirdata: https://www.sirdata.com/object/

Prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji

W każdej chwili po zalogowaniu możesz zmienić zmienić swoje dane w ustawieniach profilu. Możesz również napisać do nas pod adresem Timo Grzybowski Spółka Jawna, ul. Złota Karczma 26/21C, 80-298 Gdańsk, lub wysłać e-maila ([email protected]).

Polityka prywatności może ulec zmianie w wyniku rozwoju technologii internetowej, zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych lub rozwoju naszego serwisu.