Impersonalni (2011)

Person of Interest

Niestety, ten serial nie ma jeszcze porządnego opisu.
Spróbuj na IMDb.

Obsada:

Geniusz komputerowy i były żołnierz, spec od trudnych zadań - standardowy zestaw antyterrorystyczny mnóstwa seriali, ale tu sprawdza się po prostu lepiej niż gdzie indziej, mimo ogranych motywów, które się w tle pojawiają. Ten sam typ głównego bohatera co w Tożsamości szpiega, ale o wiele ciekawiej poprowadzona akcja, trzymające w napięciu sprawy, nie takie oczywiste zakończenia. Jima Caviezela pamiętam najlepiej z Częstotliwości, ale jak widać, nadal ma klasę.

Piękny serial :D cudownie się go ogląda. Jestem na bieżąco i to co się teraz dzieje... szok i niedowierzanie. Oby tak dalej. Uwielbiam jak potrafi mnie coś zaskoczyć w serialu. POI rulez! (personofinterest pl)

No i koniec ostatniego sezonu, i niestety ocena spada o gwiazdkę, bo ta końcówka trochę niedorobiona i pozbawiona napięcia charakteryzującego środkowe partie serialu. Aktorstwo Caveziela nie poprawiło się ani trochę, za to Emerson to prawdziwe złoto. W ostatecznym rozrachunku "POI" głowy nie urywa, ale z pewnością będzie miał swoje miejsce w moim zimnym i nieczułym serduszku, tuż obok "Battlestar Galactica".

lamijka
verdiana
bartje
BeataWojtkowska
Samertis
Rendon
monikakubel
Esme
xegi