Współpraca

Jesteś właścicielem kina lub magazynu o filmie?

Chętnie wchodzimy w barterowe umowy z kinami studyjnymi, magazynami i blogami na temat filmu. W ramach współpracy promujemy lokalne kina wśród odwiedzających portal zamieszczając logo na stronie głównej oraz publikując informacje prasowe na temat aktualnych wydarzeń. Kina dystrybuują nasze ulotki, wieszają plakaty i fundują bilety użytkownikom Filmastera.

Organizujesz festiwal filmowy?

Jesteśmy bardzo aktywni na krajowych festiwalach filmowych. Objęliśmy już patronatem takie imprezy jak toruński Tofifest, festiwal Sputnik nad Polską i Kino w Pięciu Smakach, przegląd Węgierska Wiosna Filmowa i Kino Stocznia: Noir.

Nasi redaktorzy i użytkownicy tłumnie nawiedzają popularne festiwale zasypując Filmastera recenzjami. Oto przykładowe próbki z Warszawskiego Festiwalu Filmowego 2009 i Ery Nowe Horyzonty 2010.

Prowadzisz stronę/bloga o kinie?

Linkuj do Filmastera przy recenzjach filmów, a my możemy wypromować Twoje recenzje.

Jesteś programistą?

Do współpracy zachęcamy wszystkich deweloperów Pythona/Django, którzy chcą przyłączyć się do fajnego projektu programistycznego.

Serwis napisany został w języku Python, przy użyciu frameworka django, wykorzystując jednocześnie wiele modułów projektu Pinax.

Jeżeli dysponujesz wolnym czasem i chęciami do współpracy to najlepiej skontaktować się z nami i uzgodnić szczegóły.

A co jeśli nie umiem programować?

Nie bój nic. Jest wiele do roboty, nie tylko programowanie. Możesz na przykład:

  • edytować tagi
  • edytować opisy filmów
  • dodawać/poprawiać polskie tytuły filmów
  • moderować filmy czekające na import do bazy Filmastera

Żeby uzyskać takie uprawnienia, wystarczy zgłosić swoją kandydaturę wysyłając prywatną wiadomość do Miksera. Najlepiej zrobić to jeśli jesteś już stałym użytkownikiem serwisu, dodałeś/dodałaś kilka recenzji i notek i ogólnie czynnie udzielasz się w życiu Filmastera.